שאלות ותשובות

כשהורים מגיעים אליי לקליניקה – עוד טרם הגעתם הם ממלאים שאלון קצר שבו אני לומדת להכיר אותם ואת המשפחה כך שכבר במפגש הראשון לאחר שאני שואלת שאלות נוספות על מנת להכיר את כל בני המשפחה, הם יוצאים עם תוכנית עבודה למפגשים ועם כלים פרקטיים ליישום בבית.

מפגש נמשך כשעה ואפשרי להיפגש בקלניקה בבאר יעקב או לעשות מפגשי ליווי בסקייפ

כל משפחה שמגיעה אליי מגיעה עם אתגרים שונים בהורות והתהליך מותאם לאתגר איתו מתמודדת המשפחה. תהליך של הדרכת הורים נמשך בין 8-10 מפגשים כשכבר ממפגש שני – שלישי – הורים מדווחים על שיפור משמעותי בבית.
אני מאמינה שגישה פרקטית ומעשית כזו שיש בה מעט תיאוריה והרבה תרגול והתנסות כך שכבר מסיומו של המפגש הראשון יוצאים עם כלים שמיישמים בבית.
הכלים שניתנים בהדרכות הם מעשיים/פרקטיים וכוללים ליווי טלפוני במידה ויש צורך

כשהורים מגיעים אליי לקליניקה אני לומדת להכיר אותם ואת הילדים ומתאימה את הכלים להורים ולילדים כך שהם יתנו מענה מיטבי לאתגר. אומנם אני בוגרת מכון אדלר והרבה מהגישה שאני מביאה מגיעה משם ויחד עם זאת יש לי ארגז כלים גדול שמאפשר לתת מענה מתאים למשפחה.

בדרך כלל לא.
אחרי ליווי של מאות הורים בסדנאות ובקליניקה אני יודעת לתת את המענה הנכון מתשובות ההורים לשאלות ששאלתי. במידה ויש צורך ישנה אפשרות כזו בתשלום נוסף.

מאחר ואני מגיעה מתוך מערכת החינוך ויודעת כיצד היא פועלת ומן הצד השני גם יודעת לזהות את צרכי הילד והקשיים עמם הוא מתמודד (הפרעות קשב, לקויות למידה וכו'), אני יודעת היטב הן להתאים לו את המענה ההולם בתוך המסגרת והן לסייע להורים בדיאלוג מול בתי הספר.